Rüya Çini

Rüya Çini olarak gün geçtikçe büyümekte ve pazar payını arttırmakta olan çini dünyasında bizde varız demek için teknoloji ile olan bağımızı arttırdık. Yeni kurulan web sitemizde elimizden geldiği kadarıyla bütün ürünlerimizi yayınlamak ve sizlerle paylaşmak için sürekli çalışıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Advanced SEOÜrünleri sipariş verirken her ürünün açıklamada yazın değerlerini mutlaka inceleyiniz. Herhangi bir üründe tereddüt yaşarsanız müşteri temsilcimiz ile iritibat kurmaktan lütfen kaçınmayınız. Müşteri Hizmetlerine bayram@ruyacini.com.tr mail adresi ve 0(274)225 07 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahya Rüya Çini ve Seramik 1996 yılında kurulmuştur. Kütahya ve İznik çinilerini %100 el işi ile klasik Kütahya motifleri ve modern yenilikçi tasarım cizgilerini çini ve seramik ürünlere aktarıp, yurtiçi ve yurtdışı stışları yapmaktayız. Dünyaya çini üretip Türkiye ekonomisine kazandırmaya devam ediyoruz.

Rüya Çini gün geçtikçe büyümekte olan sektörde kendisini ıspatlamış ve güven konusunda kesinlikle taviz vermeden iş hayatına devam etmektedir. Ürün portföyü 1000'in üzerinde olan şirketimiz halen arttırmakta ve işlere imza atmaktadır.

Yavuz Bayram ÇAKIR

 
 
Rüya Çini Harita


 
I am responsive!